poliuretan-enjeksiyon-sistemleri

poliuretan-enjeksiyon-sistemleri

Zemin iyileştirme ve güçlendirmede özel izolasyon uygulama işlemi olan poliüretan enjeksiyon sistemleri, beton ve duvar çatlaklarına ve kılcal alanlara uygulanarak su sızıntılarını engelleyen bir uygulamadır. “Delta Yapı” Marmaray, Kismak, Hasdal, Dolmabahçe Bomanti, Melen ve Taisei gibi büyük yeraltı projelerini başarı ile tamamlamıştır. Uyguladığı poliüretan enjeksiyon sistemleri ile önemli projelerde adını duyurmuş, son teknoloji cihazlar ve ürünler kullanarak büyük başarılara imza atmıştır. Markamız özellikle enjeksiyon sistemleri polimer uygulamalar bazlı işlemlerde yılların tecrübesiyle hareket ederek duruma özel sistematik işlemler yapmaktadır.

Poliüretan Enjeksiyon Sistemleri Nasıl Yapılır?

Metro, tren, karayolu tünellerinde, bodrum ve sığınak alanlarında, yeraltı yapıları, su havuzlarında, bina temelleri, su tankları ve barajlarda izolasyon için poliüretan enjeksiyon kullanılmaktadır. Yapı kimyasalları uygulamada amaç su sızıntısını engellemek, beton yapısını korumak, sağlamlaştırmak ve güçlendirmektir. Suya karşı reaksiyon gösteren poliüretan enjeksiyon, suyla şişen beton çatlaklarına ve boşluklara poliüretan enjeksiyon makinesi ile polimer madde basınçla uygulanarak su sızıntıları engellenir. ISO 9001:2000 belgesine sahip Delta Yapı, profesyonel poliüretan enjeksiyon sistemleri ile daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir işletmedir. Polimer maddesiyle geliştirilen teknikle çalışmakta olup, işlem büyüklüğü ve makine kullanımına göre değişen fiyatlarla çalışmaktadır. Su yalıtımı, yapı güçlendirme ve dayanıklılığı arttırmada en akılcı çözümlerle hizmet sunarken, kameralı yüzey görüntüleme cihazlarıyla çatlak ve sızıntı kaynağını tespit ederek nokta atışı yapmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Poliüretan Enjeksiyon Uygulamaları Fiyatları

20 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Delta Yapı, poliüretan enjeksiyon uygulamaları fiyatları bakımından da tercih edilen marka olarak ön plana çıkmaktayız.. Su yalıtımı denildiğinde ilk akla gelen firma olarak su kaçağı ve akıntısını onarmakta, yapıları güçlendirerek su yalıtımı olarak binaları daha da sağlamlaştırmaktadır.

Poliüretan enjeksiyon sistemleri özel makine yardımıyla sızıntı olan bölgeye sıvı dolgu maddesi kuvvetli basınçla enjekte edilir. Basınçlı şekilde enjekte edilen dolgu maddesi sıvıyla temas ettiğinde daha fazla şişerek sızıntıları engeller. Sızıntılar engellendiği gibi, sızıntıların neden olduğu nem ve rutubetten de bina veya yapılar kurtulmuş olur. Yapının ömrünü uzatan poliüretan enjeksiyon uygulamaları, su sızıntılarının yapılara zarar vermesini engelleyen işlemdir.

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışan Delta Yapı, üst düzey poliüretan enjeksiyon uygulama hizmetiyle yalıtım izolasyon çalışmalarında daima ilk tercihler arasında yer alan firmadır.

Su Yalıtımı Dolgu ve Güçlendirmede Uzman Kadro

Poliüretan enjeksiyon sistemleri uzman uygulayıcı sertifikalarına sahip profesyonel kadroyla çalışan Delta Yapı, başta yeraltı tesisleri olmak üzere birçok yapıda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Uzman kadrosuyla su yalıtımı, dolgu ve güçlendirme uygulamalarında binaların ve yapıların ömrünü uzatan Delta Yapı, teknolojik enjeksiyon malzemeleri ve cihazlarıyla işinin ehli işletmedir. Güçlü referanslara sahip firma olarak her çeşit projede profesyonel çözümler sunarak kaliteli hizmetleriyle adını duyurmaktadır. Profesyonel su yalıtımı çalışmalarında tecrübeli ve uzman ekiple çalışan Delta Yapı, teknolojik cihazları ve en etkili enjeksiyon ürünleriyle her projede çağdaş çözümler sunan sektörün lider firmasıdır.

Polimer Maddesi Özellikleri Nelerdir?

Dolgu ve güçlendirme amaçlı kullanılan poliüretan “polimer” malzemesinin kendine has özellikleri bulunmaktadır.

  • Tuzlu su ve sülfat karşısında çözünmemelidir.
  • Darbelere ve titreşimlere karşı esnek yapıda ve dayanıklı olmalıdır.
  • Kontrolsüz genleşmeyen fakat yüksek yapışma mukavemetinde olmalıdır.

Delta Yapının kullandığı poliüretan enjeksiyon sistemleri malzemeleri, uzun ömürlü su yalıtımı işlemleri için idealdir. Kaliteli malzeme yanında kaliteli uygulamanın da gerekli olduğunu bilen markamız, son teknoloji cihazlar ve tecrübeli kadrosuyla poliüretan enjeksiyon sistemleri makinesi hizmetinde aranan firmadır. Yurt içi ve yurt dışı güçlü referanslara sahip olup, inşaat ve yaşayan yapı sektöründe servis sunmaktadır. Alışılmışın dışında kesin çözümler üreterek malzeme kalitesi ve uygulamada uzman kadrosuyla garantili poliüretan enjeksiyon hizmeti sunmaktadır.

Alanında tecrübeli firma olarak her ihtiyaca uygun mühendislik çalışmaları ile adını duyuran Delta Yapı, poliüretan enjeksiyon sistemleri fiyatları içinde  güvenle başvuracağınız firmadır. 20 yıllık tecrübeli firma olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunarak daima müşteri memnuniyeti elde etmektedir.